Plesové akce

Speciální nabídka
Preview
Preview

co můžeme nabídnout?

Jan Halíř a Monika Žídková

Jan Halíř a Monika Žídková jsou účastníci mediálně známé a u televizních diváků velmi oblíbené taneční soutěže StarDance II… když hvězdy tančí.

Spolu nabízí taneční show ve standardních a latinskoamerických tancích pro různé plesy, firemní večírky a jiné společenské akce.

Dále nabízíme: moderování společenských akcí, krátkou taneční výuku obecenstva dle Vašeho výběru.

Cena: dohodou.

Jan Halíř a Lucie Sedláková

Taneční pár Jan Halíř a Lucie Sedláková je vicemistrem ČR standardních tanců amatérů i profesionálů, finalisté MČR v kombinaci deseti tanců, finalisté Mistrovství střední Evropy a soutěží IDSF.

Spolu nabízí taneční show ve standardních tancích na různých společenských akcích. Dále je možné zajistit krátkou taneční výuku obecenstva dle Vašeho výběru.

Cena: dohodou.

Páry na STT a LAT tance

Taneční studio MANGO zajišťuje taneční páry ve standardních a latinskoamerických tancích pro společenské akce.

Cena: dohodou.

Dárkový Poukaz

Chcete udělat radost někomu známému?

Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář, kde do poznámek napíšete jméno dotyčného a my pro Vás připravíme dárkový poukaz na jakýkoli nabízený taneční kurz, nebo jinou taneční akci námi pořádanou. Obratem vám přijdou platební informace. Poukaz vám můžeme zaslat e-mailem v PDF, nebo jej zaslat na vaši adresu. Platnost dárkového poukazu je 1 rok. 

Charakter Tanců

Chcete se dozvědět více o jednotlivých tancích?

Podívejte se na samostatnou stránku o charakterech tanců, na které jsme pro vás přehledně všechny tance, které učíme, popsali.