Taneční kurzy pro vysokoškoláky

Společenské tance
Previewa
Previewa

Jsou pro všechny studenty vysokých a vyšších odborných škol do 26 let. Čekají vás lekce plné zábavy, pohybu a hudby. Jako jediná škola v Olomouci pořádáme taneční kurzy pro studenty a nespojujeme vysokoškoláky se staršími páry. Dobře víme, že každá skupina ocení jiné tempo výuky, výběr hudby i pojetí kurzu.

  • Místo konání: Olomouc.
  • Lektor: lektor.

  • Termíny: detailní rozpis lekce naleznete níže na stránce.
  • Délka: 8 lekcí po 2 hodinách.
  • Cena: 1600,- Kč/osoba.
  • Minimální účast: 10 párů.
  • Přihláška: Pro jeden taneční pár vyplňte prosím jednu společnou přihlášku. Číslo ISIC průkazu vyplňte do přihlášky v poznámkách, případně přineste potvrzení o studiu na 1. lekci.
  • Aktuality: veškeré aktuality k tanečnímu kurzu budou zveřejňovány na facebooku a instagramu Taneční studio Mango.

Náplň kurzu

Informace o náplni, průběhu a platebních podmínek

Cena a platba

Cena kurzu je 1600,- Kč za osobu.

Hlásit se mohou i lidé vysokoškoláků věkově blízcí, kteří již nestudují, ale platí plnou cenu kurzu, která činí 1900,- Kč/os. (studenti mají slevu ze základní ceny kurzu).

Místo konání

Olomouc: Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Pöttingova 2, Olomouc . Vchod od tramvaje přes vrátnici do prvního patra.

Výuka společenských tanců

Naučíte se standardní tance tango, valčík, quickstep, dále latinskoamerické tance sambu, cha-cha, rumbu, jive i jiné tance jako například blues, polku, salsu, bachatu.

Náročnost kurzů

Základní: zde nevyžadujeme žádné krokové znalosti.

Oblečení

Neformální.

V kurzech pro vysokoškoláky nevyžadujeme společenské formální oblečení. Vzhledem k tomu, že řada z Vás chodí do tanečních rovnou z přednášek a cvičení, nechceme Vás nutit nosit s sebou šaty na převlečení, nebo se jezdit převlékat na kolej apod. Jediné co před vstupem do sálu vyžadujeme, je přezouvání do čisté společenské nebo taneční obuvi.

Ideální oblečení do kurzu pro pány jsou kalhoty (společenské či casual, případně čisté džíny) a košile (společenská či neformální, nebo tričko s límečkem) a pro partnerky sukně či společenské kalhoty doplněné společenským tričkem (top), halenkou apod. Doporučujeme společenskou nebo taneční obuv.

Další informace

Občerstvení: Není zajištěno. Můžete si přinést vlastní občerstvení dle chuti :-)

Dokumentace: Součástí kurzu je obrazová dokumentace pro účely TŠ Mango.

přihláška

Potřebné údaje vyplní pouze jeden z dvojice, kontaktní data druhé polovičky (jméno,tel. a email) zadejte prosím do poznámek.

Aktuální termíny

Přehled jednotlivých lekcí a termínů

Dárkový Poukaz

Chcete udělat radost někomu známému?

Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář, kde do poznámek napíšete jméno dotyčného a my pro Vás připravíme dárkový poukaz na jakýkoli nabízený taneční kurz, nebo jinou taneční akci námi pořádanou. Obratem vám přijdou platební informace. Poukaz vám můžeme zaslat e-mailem v PDF, nebo jej zaslat na vaši adresu. Platnost dárkového poukazu je 1 rok. 

Charakter Tanců

Chcete se dozvědět více o jednotlivých tancích?

Podívejte se na samostatnou stránku o charakterech tanců, na které jsme pro vás přehledně všechny tance, které učíme, popsali.